راه کار ساده برای آب کردن چربی شکم

0 578

راه کار ساده برای آب کردن چربی شکم

کارهایی که در طول روز برای آب کردن شکم می توانید استفاده کنید

وقتی صحبت از کاهش وزن می شود اولین چیزی که به ذهنمان می رسد دراز و نشست ،شنا روی زمین و سالاد خوردن است اما چگونه بدون ورزش و رژیم چربی های خود را آب کنیم ؛آب کردن شکم

آب کردن شکم

البته باید بدانید شکم محل رشد انواع میکروب هاست که به سلامتی صدمه میزند و تا زمانی که این میکروب ها را از بین نبرید باید برای رفع چربی های این بخش از بدن تلاش کنید بنابراین مراقب شکم خود باشید و از غذاهای حاوی فیبر استفاده کنید و با به کار گیری روش های ساده و بدون هزینه سریعتر به هدف آب کردن شکمخود برسید.

راه کار ساده برای آب کردن چربی شکم

آب کردن شکم

آب کردن چربی های شکم با تغذیه

۱۲ راه کار ساده برای آب کردن شکم

نوشیدن آب داغ و لیمو برای آب کردن شکم:

این نوشیدنی برای بالا بردن سوخت وساز دستگاه گوارش در صبح بسیار عالی است و حتی می تواند به التهاب کمک کند . آب لیمو برای افزایش انرژی عالی است، بنابراین سعی کنید قهوه صبحگاهی خود را با آب داغ و لیمو جابه جا کنید و نه تنها احساس سلامتی بیشتری خواهید داشت، بلکه باعث کاهش مصرف کافئین خواهید شد.

راه کار ساده برای آب کردن چربی شکم

لیمو برای لاغری

آب کردن شکم با لیمو و آب داغ

آب کردن شکم با نخوردن لبنیات و گلوتن:

بسیاری از مردم حتی متوجه نمی شوند از غذا خوردن رنج می برند. یک راه عالی برای آزمایش این است که اگر نسبت به هر گونه غذا حساسیت داشته باشید، باید آن ها را از رژیم غذایی خود حذف کرده و علائم را زیر نظر داشته باشید ؛ این باید به طور ایده آل چند هفته باشد ( اگر نه بیشتر )، اما قطع آن ها برای یک روز می تواند به کاهش خطر نفخ و یا ناراحتی شب کمک کند.

 نخوردن لبنیات

آب کردن شکم و نخوردن موادی که به آنها حساسیت دارید

برای آب کردن شکم آناناس را به عنوان میان وعده میل کنید:

طبق گفته انجمن سرطان آمریکا ، آنزیم آناناس، به هضم پروتیین ها در معده و درمان نفخ کمک می کند. پاپایا میوه عالی برای کاهش نفخ شکم است ، پس هنگام گرسنگی میوه بخورید.

راه کار ساده برای آب کردن چربی شکم

 لاغر کردن شکم

نقش آناناس در آب کردن شکم

مراقبت و احتیاط در مصرف سدیم در آب کردن شکم:

نمک دراغلب غذاها استفاده می شود غذاهای فرآوری شده معمولا حاوی مقدار زیادی از آن هستند. این یکی از عوامل اصلی نفخ شکم است.اگر بخواهید شکم را تا پایان روز کوچک کنید، میزان سدیم را در غذا بررسی کنید و بیش از ۶ گرم نمک در روز نخورید.

آب کردن شکم با خوردن آهسته تر غذا:

ممکن است اینطور فکر نکنید، اما وقتی غذا را با سرعت سریع می خورید این می تواند باعث به دام افتادن هوا در سیستم شود که منجر به نفخ شکم میشود.برای کاهش این خطر، به آهستگی مواد غذایی را بجوید و زمان صرف کنید تا غذاهای خود را به پایان برسانید . این نیز راهی خوب برای کاهش خطر پرخوری است.

راه کار ساده برای آب کردن چربی شکم

 رفع چاقی شکم

آرام جویدن غذا روشی آسان برای آب کردن شکم

کنار گذاشتن جویدن آدامس برای آب کردن شکم:

اگرچه آدامس راهی خوب برای ایجاد تنفس تازه است، اما این روش راهی عالی برای قورت دادن حتی هوای بیشتر است.بسیاری از آدامس ها حاوی مشروبات الکلی نیز هستند که علاوه بر آن نیز عامل نفخ است ، بنابراین مصرف آدامس را کاهش دهید و ببینید که التهاب کاهش میابد.

راه کار ساده برای آب کردن چربی شکم

 کوچک کردن شکم

مضرات جویدن آدامس در آب کردن شکم

آب کردن شکم با کنار گذاشتن نوشابه های گازدار:

نوشیدنی های گازدار باعث نفخ و باد کردن می شود چون آن ها می توانند باعث شوند گاز در بدن گیر بیفتد برای جلوگیری از این مساله ، روزانه آب بخورید.احساس می کنم به طور مداوم به مردم می گویم آب بیشتری بنوشند.

اما این فقط به این دلیل است که واقعا ضروری است، نه فقط برای کاهش وزن بلکه برای عملکرد کلی بدنی.آب هم چنین می تواند به کاهش نفخ شکم کمک کند ، با این حال، سموم را دفع می کند و شکم را آب می کند .

راه کار ساده برای آب کردن چربی شکم

پرهیزات لاغری

پرهیز از نوشابه برای آب کردن چربی های اضافه شکم

بیشتر خوردن فیبر برای آب کردن شکم:

افزایش مصرف فیبر می تواند به جلوگیری از نفخ و باد کمک کند چون فیبر ، التهاب را کاهش می دهد و به سیستم گوارشی کمک می کند تا به آرامی حرکت ند. اگر سیستم گوارشی با پتانسیل کامل کار کند، احتمال آن کم تر است که باد کردگی یا یبوست را تجربه کنید .به یاد داشته باشید که از خوردن غذاهای نفاخ مثل لوبیا و سبزیجات اجتناب کنید، با این حال می تواند باعث نفخ و باد کردن شود.

برای آب کردن شکم به اندازه بخورید:

اگر به طور منظم دچار نفخ و باد کردن بعد از غذا می شوید ، ممکن است بیش از حد می خورید سعی کنید اندازه غذاهای خود را کمی کاهش دهید و ببینید آیا به بهبود باد کردن شما کمک می کند یا نه.

پرهیز از مصرف الکل برای آب کردن چربی های شکم:

الکل باعث مشکلات گوارشی می شود و اغلب پر از قند است ، بنابراین می تواند منجر به نفخ و باد کردن ( و احساس سستی وحشتناکی که همراه با آن است ) شود. اگر می خواهید معده سالم باشد، ازمصرف الکل اجتناب کنید.

راه کار ساده برای آب کردن چربی شکم

پرهیز از الکل

آب کردن شکم و حذف نوشیدنی های الکلی از زندگی

آب کردن شکم با نوشیدن چای نعناع:

چای نعناع برای عبور سریع از شکم به هضم کمک می کند. هم چنین شانس ایجاد گاز شکم را کاهش می دهد.یک فنجان چای نعناع ( که اغلب به عنوان ” شفا دهنده شکم ” یاد می شود ) بخورید تا شکم را آب و بهبود به آرامش خود کمک کنید.

چای نعناع

چای نعنا مناسب برای لاغری و آب کردن شکم

برای اینکه شکمتان را سریعتر آب کنید از خوردن دسر صرف نظر کنید:

اگر به دنبال یک سبک زندگی تمیز هستید، شانس زیادی وجود دارد که از خوردن دسر صرف نظر کنید چون اغلب مملو از شکر و یا قند مصنوعی است. هر دوی آن ها به علت نفخ مشهور هستند. اگر بخواهید معده را کوچک کنید ، پس از خوردن غذاهای شیرین صرف نظر کرده و آن ها با چند میوه تازه جایگزین کنید.

راه کار ساده برای آب کردن چربی شکم

کوچک شدن شکم با تغذیه

آب کردن شکم با نخوردن دسر های شیرین و سنگین

راه کار ساده برای آب کردن چربی شکم

 

شما همچنین ممکن است مانند بیشتر از نویسنده

ترک یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.